מומחים באימון אישי (קוא'צינג) לבני נוער ומתבגרים ביבנה

אימון אישי מקצועי לבני נוער במגוון נושאים לרבות דימוי עצמי, התמודדות עם פחדים, הפרעות קשב וריכוז, קשיים חברתיים ועוד

קואצ'ינג לבני נוער ביבנה

אימון בני נוער ומתבגרים ביבנה

האם המתבגר שלי זקוק לקואצ'ינג?

 

החל מגיל 13 ועד גיל 17 (בממוצע) אנו עוברים מגוון שינויים ביולוגיים ונפשיים היוצרים עבור מתבגרים רבים תמהיל קשה להתמודדות.

עד גיל 13, למעשה, במידה רבה הילד חי את העולם אשר ההורים מתווים. עם הכניסה לשנות ההתבגרות הראשונות נחשף המתבגר לעולם האימיתי לראשונה, וזאת תוך התוויית האני שלו ודמותו כבוגר. תהליך זה כאמור הינו מורכב בלשון המעטה.

אז לגבי השאלה הראשונית, במרכז לאימון בני נוער ביבנה, אנו מאמינים שהורים יודעים באופן טבעי מתי המתבגר שלהם זקוק לעזרתו של קואצ'ר מומחה.

אם המתבגר שלכם חווה קשיים או משבר בנושאים כגון ביטחון עצמי ירוד, דימוי עצמי נמוך, קשיים חברתיים, קשיים במערכות יחסים עם ההורים או והאחים, מקשיים בלימודים, מבעיות קשב וריכוז, מגבלות גופניות או בריאותיות ועוד, ייתכן מאוד שהילד שלכם יוכל להרוויח רבות מתהליך אימון אישי קצר ומדויק.

 

שירותי קואצ'ינג לבני נוער באזור יבנה 

אנו מתמחים מזה שנים רבות באימון אישי למתבגרים, בני נוער והורים במגוון נושאים מהותיים. שיטת האימון שלנו מבוססת על מודלים מוכחים ותוכניות אימון קצרות וממוקדות תוצאה. האימון מתבצע באופן פרטני ואישי, בקבוצות קטנות וכן, על פי הצורך והמקרה במפגשי אימון גם להורים.

בכל נושא ושאלה ניתן להתקשר לשיחת ייעוץ ראשונית וללא התחייבות עם אחד מהקואצ'רים המומחים שלנו. חייגו עכשיו!

אימון אישי (קואצ'ינג) לבני נוער ביבנה

073-7605600

 

למי מתאים שירותי אימון אישי למתבגרים?

אימון אישי לבני נוער, ממש בדומה לאימון אישי למבוגרים, חובק שלל נושאים אופיניים לרבות אך לא רק, אימון אישי להעצמה עצמית וביטחון עצמי, אימון אישי להתמודדות עם פחדים, אימון אישי לבעיות קשב וריכוז, אימון אישי לתלמידים, אימון אישי לניהול זמן ועוד. 

 

מיהו קואצ'ר בני נוער מומלץ? 

קואצ'ר או קואצ'רית לבני נוער הינם לרוב כאלה המגיעים מרקעים חינוכיים אשר עברו הכשרה כקואצ'רים וכמו כן גם קורסים ייחדיים בתחום אימון אישי למתבגרים. בנוסף, מדובר על מאמנים עם להט לתחום ובעלי ניסיון מקיף. בכל מקרה של אימון אישי למתבגר יש להקפיד ולוודא שהמאמן האישי או המאמנת האישית שבחרתם הינם מוסמכים ומתאימים למלאכה.

 

לאיזה גילאים מותאם קואצ'ינג לבני נוער

קואצ'ינג לבני נוער מותאם בממוצע לכאלה המוגדרים מתבגרים. כלומר, גילאי 13 עד 17 בהכללה רחבה. 

 

איך עובד אימון אישי לבני נוער?

אימון בני נוער מתבצע לרוב במפגשים אישיים ו / או בשילוב עבודה בקבוצות קטנות על פי הצורך. רוב מערכי האימון בנויים על סדרת מפגשים קצרה, לרוב בתדירות שבועית או דו שבועית על פי הצורך.

 

היכן מתבצע תהליך האימון?

שירותי האימון ניתנים למתבגרים ברחבי אזור יבנה, בבית המתאמן, או בקליניקה הקורבה ביותר לבית המתבגר, על פי יכולות ופניות המאמן.  

 

תחומי ההתמחות שלנו:

 • קואצ'ינג לבני נוער
 • אימון אישי לביטחון עצמי בבני נוער
 • קואצ'ינג לחיזוק הדימוי העצמי
 • אימון אישי להתמודדות עם פחדים וחרדות
 • אימון מתבגרים לשליטה על כעסים ודחפים
 • אימון תלמידים
 • קאוצ'ינג לקשיי לימוד
 • אימון בני נוער עם בעיות קשב וריכוז
 • קואצ'ינג להעצמה אישית
 • אימון להתמודדות עם קשיים רגשיים
 • אימון הורים
 • ועוד...

 

התייעצו עם מאמן אישי מומלץ לבני נוער ביבנה!

התקשרו עכשיו והתייעצו עם קואצ'ר או קואצ'רית מומחים לבני נוער באזור יבנה. אל תחכו או תדחו את ההחלטה. סדרת מפגשים קצרה יכולה להיות ההשקעה הטובה ביותר באושר של המתבגר או המתבגרת ושל המשפחה שלכם. 

התקשרו עכשיו לפגישת ייעוץ ראשונית

המומחים באימון אישי (קואצ'ינג) לבני נוער ומתבגרים ביבנה

073-7605600

שתף