מומחים באימון אישי (קוא'צינג) לילדים ביבנה

אימון אישי מקצועי לילדים במגוון נושאים לרבות ביטחון עצמי, התמודדות עם פחדים, הפרעות קשב וריכוז, קשיים חברתיים ועוד

קואצ'ינג לילדים ביבנה

אימון אישי לילדים ביבנה

האם הילד שלי זקוק לקואצ'ינג?

 

במרכז לאימון אישי לילדים אנו מאמינים שההורים יודעים באופן טבעי מתי הילד שלהם זקוק לעזרה. אז אם אתם כהורים הגעתם לעמוד הזה בגלל שחיפשתם מאמן או מאמנת אישית באזור יבנה לילד או ילדה הסובלים או מתמודדים עם קשיים, מחרדות ופחדים, מביטחון עצמי ירוד, מבעיות וקשיים חברתיים, מקשיים בלימודים, מבעיות קשב וריכוז, מחיכוכים מתמידים עם ההורים או האחים, מגבלות גופניות או בריאותיות ועוד, ייתכן מאוד שהילד שלכם יכול להרוויח רבות מתהליך אימון אישי קצר ומדויק.

 

שירותי קואצ'ינג לילדים באזור יבנה 

אנו מתמחים מזה שנים רבות באימון אישי לילדים, בני נוער והורים במגוון נושאים מהותיים. שיטת האימון שלנו מבוססת על מודלים מוכחים ותוכניות אימון קצרות וממוקדות תוצאה. האימון מתבצע באופן פרטני ואישי, בקבוצות קטנות וכן, בהתאם לתפיסתנו על מעורבות הורית בהתהליך, מפגשי אימון גם להורים.

בכל נושא ושאלה ניתן להתקשר לשיחת ייעוץ ראשונית וללא התחייבות עם אחד מהקואצ'רים המומחים שלנו. חייגו עכשיו!

אימון אישי (קואצ'ינג) לילדים ביבנה

073-7605600

 

למי מתאים שירותי אימון ילדים?

אימון אישי לילדים, ממש בדומה לאימון אישי למבוגרים, חובק שלל נושאים אופיניים לרבות אך לא רק, אימון אישי להעצמה עצמית וביטחון עצמי, אימון אישי להתמודדות עם פחדים, אימון אישי לבעיות קשב וריכוז, אימון אישי לתלמידים, אימון אישי לילדים עם מוגבלויות ועוד. 

 

מיהו קואצ'ר ילדים מומלץ? 

קואצ'ר או קואצ'רית לילדים הינם לרוב כאלה המגיעים מרקעים חינוכיים אשר עברו הכשרה כקואצ'רים וכמו כן גם קורסים ייחדיים בתחום אימון אישי לילדים. בנוסף, מדובר על מאמנים עם להט לתחום ובעלי ניסיון מקיף. בכל מקרה של אימון אישי לילד יש להקפיד ולוודא שהמאמן האישי או המאמנת האישית שבחרתם הינם מוסמכים ומתאימים למלאכה.

 

ההורים יכולים להיות הקואצ'ר הטוב ביותר לילדם

בנוסף, כפי שאנו נוטים להדגיש וכן להטמיע במערכי האימון שלנו- אנו מאמינים שההורים יכולים תמיד להיות הקואצ'רים הכי טובים לילדיהם - ועל כן אנו מקפידים על מעורבות הורית גבוהה בתהליך האימון. מעורבות ההורים נדרשת החל משלב האפיון והתחקיר אשר מבוסס גם על תחושות ומסקנות ההורים ועד מערכי אימון הורים שלמים המיועדים להורים עם ובלי ילדיהם להמשך עבודה עצמית. 

 

איך עובד אימון אישי לילדים?

אימון ילדים מתבצע באופן פרטני, וכן גם על פי הצורך בקבוצות קטנות וכמו כן גם עם ההורים. רוב מערכי האימון בנויים על סדרת מפגשים קצרה, לרוב בתדירות שבועית או דו שבועית על פי הצורך.

 

היכן מתבצע תהליך האימון?

שירותי האימון ניתנים לילדים ברחבי אזור יבנה בבית המתאמן או בקליניקה המתאימה הקרובה ביותר בהתאם לתוכנית האימון הנדרשת ומגבלות המאמן או המאמנת האישית. 

 

תחומי ההתמחות שלנו:

  • קואצ'ינג לילדים
  • אימון אישי לביטחון עצמי בילדים
  • אימון אישי להתמודדות עם פחדים וחרדות
  • אימון ילדים לשליטה על כעסים ודחפים
  • אימון תלמידים
  • אימון ילדים עם בעיות קשב וריכוז
  • קואצ'ינג לילדים להעצמה אישית
  • אימון לילדים עם קשיים רגשיים
  • אימון הורים
  • ועוד...

 

התייעצו עם מאמן אישי מומלץ לילדים ביבנה!

התקשרו עכשיו והתייעצו עם קואצ'ר או קואצ'רית מומחים לילדים באזור יבנה. אל תחכו או תדחו את ההחלטה. סדרת מפגשים קצרה יכולה להיות ההשקעה הטובה ביותר באושר של ילדיכם ושל המשפחה שלכם. 

התקשרו עכשיו לפגישת ייעוץ ראשונית

המומחים באימון אישי (קואצ'ינג) לילדים ביבנה

073-7605600

שתף