מחיר אימון אישי לילדים

מחירון עדכני לשנת 2023 לשירותי אימון אישי וקואצ'ינג לילדים, בני נוער ומתבגרים, וכן הורים לכל הנושאים באמצעות קואצ'רים מומחים

מחירון קואצ'ינג (אימון אישי) לבני נוער וילדים לשנת 2023 

 

אז כמה עולה קואצ'ינג לילד או למתבגר? ובכן מדובר בשאלה מורכבת למתן תשובה חד משמעית ללא ביצוע שיחת הקדמה להבנת הצרכים המדוייקים של המתאמן או המתאמנת. יחד עם זאת, בענף האימון האישי בככל, וקאוצ'ינג לילדים ובני נוער בפרט, קיימים מחירי ממוצע נפוצים. למחירי הממוצע האלה כמובן ייתכנו תוספות או שינויים בהתאם למספר משתנים רחב לרבות סוג המפגשים הנדרשים (אימון אישי פרטני או אימון בקבוצות קטנות), כמות המפגשים, מקום ביצוע המפגש, סוג הקואצ'ר הנדרש וכיוצא בכך. לאחר הקדמה ראשונית זאת, להלן מחירים מומלצים. בכל מקרה תמיד מומלץ להתקשר ולהתייעץ עם אחד המאמנים שלנו לקבלת הצעת מחיר יותר מדויקת ולשם ביצוע השוואת מחירים.  חייגו עכשיו!

אימון אישי (קואצ'ינג) לבני נוער וילדים

073-7605600

 

מחיר אימון אישי (קואצ'ינג) לילדים - מאמן מתחיל

מחירי אימיון אישי לילדים, או קואצ'ינג לילדים, עם מאמן מתחיל, יכולים לנוע בטווח מחירים של החל מ 175 ש"ח לפגישה ועד 350 ש"ח לפגישה בהתאם לסוג האימון, ותחומי ההתמחות הנדרשים, מספר המפגשים הנדרשים, מקום ביצוע האימון ועוד. על מנת לקבל הצעת מחיר מומלץ ליצור קשר ונחזור אליכם בהקדם! 

מחיר אימון אישי (קואצ'ינג) לילדים - מאמן מומחה

מחירי אימיון אישי לילדים, או קואצ'ינג לילדים, עם מאמן מומחה, יכולים לנוע בטווח מחירים של החל מ 300 ש"ח לפגישה ועד 550 ש"ח לפגישה בהתאם לסוג האימון, ותחומי ההתמחות הנדרשים, מספר המפגשים הנדרשים, מקום ביצוע האימון ועוד. על מנת לקבל הצעת מחיר מומלץ ליצור קשר ונחזור אליכם בהקדם! 

מחיר אימון אישי (קואצ'ינג) לבני נוער - מאמן מתחיל

מחירי אימיון אישי לבני נוער, או קואצ'ינג למתבגרים, עם מאמן מתחיל, יכולים לנוע בטווח מחירים של החל מ 175 ש"ח לפגישה ועד 350 ש"ח לפגישה בהתאם לסוג האימון, ותחומי ההתמחות הנדרשים, מספר המפגשים הנדרשים, מקום ביצוע האימון ועוד. על מנת לקבל הצעת מחיר מומלץ ליצור קשר ונחזור אליכם בהקדם! 

מחיר אימון אישי (קואצ'ינג) לבני נוער -  מאמן מומחה

מחירי אימיון אישי לבני נוער, או קואצ'ינג למתבגרים, עם מאמן מומחה, יכולים לנוע בטווח מחירים של החל מ 300 ש"ח לפגישה ועד 550 ש"ח לפגישה בהתאם לסוג האימון, ותחומי ההתמחות הנדרשים, מספר המפגשים הנדרשים, מקום ביצוע האימון ועוד. על מנת לקבל הצעת מחיר מומלץ ליצור קשר ונחזור אליכם בהקדם! 

מחיר אימון אישי קוא'צינג להפרעות קשב וריכוז ADHD

מחירי אימון אישי יכולים לנוע בטווח מחירים של החל מ 250 ש"ח לפגישה ועד 600 ש"ח לפגישה בהתאם לסוג האימון, וותק המאמן ותחומי ההתמחות הנדרשים, מספר המפגשים הנדרשים, מקום ביצוע האימון ועוד. על מנת לקבל הצעת מחיר מומלץ ליצור קשר ונחזור אליכם בהקדם! 

 

בצעו השוואת מחירים למאמן אישי מומלץ למתבגרים וילדים!

התקשרו עכשיו והתייעצו עם קואצ'ר או קואצ'רית מומחים לבני נוער. אל תחכו או תדחו את ההחלטה. סדרת מפגשים קצרה יכולה להיות ההשקעה הטובה ביותר באושר של ילדיכם ושל המשפחה שלכם. 

התקשרו עכשיו לפגישת ייעוץ ראשונית והשוואת מחירים

המומחים באימון אישי (קואצ'ינג) לבני נוער וילדים

073-7605600

שתף